ZdeněkAltman.cz - diagnostika, kurzy, odborné konzultace
Objednávky
Kontakt, přihlášení se na kurzy, organizace kurzů, objednání vyšetření ajn.
Publikace
Test apercepce ruky
Kresba postavy
Test stromu
Životopis
Stručný životopis - praxe, zkušenosti
Názory
Výroky, postřehy a zajímavé citáty

 
Kontakt:
Zdeněk Altman
z.altmanzavináčvolny.cz

Aktuálně
Ve školním roce 2020/2021 pořádám vybrané kurzy online. Pro bližší info mě kontaktujete
e-mailem.


Nabídka psychodiagnostiky


Nabízím individuální i hromadná psychologické posouzení v rámci výběrových řízení, posouzení rozvojových potřeb nebo sebepoznání. Při psychologickém posuzování se snažím používat a vzájemně kombinovat co nejvíc a co nejrozmanitějších diagnostických metod. Základem psychodiagnostiky jsou standardizované psychologické testy, za neméně důležité ale považuji i osobnostní zkušenosti posuzujícího psychologa potřebné pro správnou interpretaci výsledků testů a zejména pro vyhodnocení rozhovoru a přímého pozorování.
Nabízené formy psychodiagnostiky:
  • Komplexní psychologické vyšetření, na základě rozhovoru, pozorování a standardizovaných psychodiagnostických metod (posouzení osobnosti stylem „tužka, papír“)
  • Assesment, development centre (AC, DC) – finančně i časově nejnáročnější, ale nejspolehlivější způsob posouzení na základě přímého pozorování v uměle navozených náročných situacích
Pozn. oba způsoby lze i vzájemně kombinovat

Časová náročnost základního psychologického vyšetření se pohybuje většinou od 2 do 6 hodin (případně i více), cena za jeden posudek od 3000 do cca 6000 Kč. Časová náročnost i cena se mění podle složitosti požadavků zadavatele. U AC a DC je třeba počítat s větší časovou náročností (cca 6 – 8 hod. i vícedenní), záleží na množství použitých technik (dle potřeb zadavatele) a množství posuzovaných osob. Cena dohodou.

Bližší podrobnosti o používaných psych. metodách

Zpět


(c) 2012 Jan Altman